english l'italiano makedonski
slovensko shqipė

Fotografi Nga Universiteti Faqet e ftohta


Slovenija do tė shkojė nė Bashksimė Europijane. Nė Europė do tė mund tė bėj gara me popuj tė tjerė vetem nėpermes kultures dhe gjuhės.

Benjamin BezekRezolucionin: 800×600 Adresa e e-mail-it